• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
 • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
 • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Плуги до трактора

Плуги є різновидом навісного обладнання для трактора, яке на сучасному ринку представлене у великому асортименті. Замовити його варто, якщо потрібно багаторазово підвищити продуктивність робіт на землі. Наша компанія пропонує лише сертифіковане сільськогосподарське обладнання від перевірених виробників, ціна якого дивує найприємнішим чином. Можна розраховувати на високу якість сервісу, професійні консультації та орієнтування на повне задоволення потреб будь-якого клієнта.

Особливості плугів

Для обробітку ґрунту дуже корисним помічником є ​​плуг. Від того, наскільки якісно буде оброблено ґрунт, багато в чому залежить кількість одержуваного в майбутньому врожаю. Обов'язковим видом навісного обладнання тракторів вважається плуг. Це конструкція, яка складається із металевих ножів, які закріплені на спеціальний корпус. За допомогою особливої ​​обробки земля виходить м'якшою, що підходить для проведення інших маніпуляцій. Основною функцією плуга є підготовка поля для подальших робіт. У процесі обробки здійснюється аерація ґрунту, знищення бур'янів із корінням. Також вдається наситити землю достатньою кількістю вологи. У виробництві використовується міцна сталь, що позначається на надійності експлуатації та захищеності від корозійних процесів. Замовити таке навісне обладнання дуже важливо у перевіреному місці, щоб розраховувати на безліч експлуатаційних переваг.

Параметри

Якщо купити сертифікований плуг від надійного виробника, можна отримати чимало цікавих переваг:

 • Хороші показники міцності, надійності, що позначається на тривалості використання практично в будь-яких умовах.
 • Можливість прискорити підготовку ґрунту для подальших робіт.
 • Продумана конструкція, яка забезпечує продуктивність разом із простотою.
 • Як вибрати?

  Щоб отримати від використання плуга максимальну кількість переваг, є сенс вибрати обладнання від перевіреного виробника. Не менш важливо звернутися за покупкою у надійне місце. Враховувати потрібно розміри та модель трактора, щоб знайти оптимальний вид самого плуга. Також важлива ціна, яка може гармонувати з якістю якнайкраще. Обов'язково потрібно враховувати і тип ґрунту, який оброблятиметься. Для легкого або середнього ґрунту краще вибрати модель з ширшим відвалом. Прочитати відгуки про конкретні моделі також буде корисно, як і отримати грамотну консультацію.

  Купити плуг в Україні

  Щоб знайти та замовити високоякісний плуг під конкретну модель трактора, можна звернутися до нас. Пропонується чимало переваг, які може отримати кожен клієнт:

  • Доступ до великого асортименту сертифікованого обладнання від відомих брендів.
  • Персональний підхід до клієнтів, допомога у здійсненні вибору.
  • Оперативна доставка в стислий термін, зручні варіанти оплати та ін.
  Завдяки всьому цьому не важко знайти і придбати високоякісний плуг для трактора, що дозволить ефективно виконувати роботи.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
  з фотографіями та цінами!
  ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

  ЯКІСТЬ

  Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

  ГАРАНТІЯ

  Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

  ЦІНИ

  Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

  ПІДТРИМКА

  Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

  Лідер у рейтингу

  Лідер у рейтингу

  «Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

  Kentavr 160
  МОТОТРАКТОР Булат Т-25

  Інфоцентр