• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Культиватори

Культиватори є різновидом сільськогосподарської техніки, яка використовується для городніх ділянок невеликого та середнього розміру. Сучасні моделі створені за всіма стандартами якості з надійних матеріалів, що впливає на продуктивність застосування. Якщо замовити культиватор у нас, можна розраховувати на гарантію якості від виробника, кваліфіковані консультації з усіх питань. Приємно дивує також ціна, яка завжди знаходиться на максимально доступному для наших клієнтів рівні.

Особливості культиваторів

Це пристрої, які створені для суттєвого полегшення роботи на землі, дозволяють заощаджувати значну кількість часу. Праця людини завдяки їм сильно полегшується. Деякі вважають, що культиватори є досить обмеженими і не можуть виконувати багато завдань. Деякі прості моделі дійсно дуже обмежені, але є і більш потужні вироби, функціонал яких знаходиться на дуже гідному рівні. Завдяки ним можна виконувати практично всі різновиди робіт на землі, які можуть знадобитися. Серед них можна відзначити модифікацію ландшафту, усунення бур'янів, орання землі, розпушування ґрунту, добриво, підгортання рослин та багато іншого. Функціонал знаходиться в прямій залежності від того, скільки навісного обладнання можна буде використовувати.

Переваги

Якщо замовити сертифіковані культиватори, можна отримати надійних помічників для виконання різноманітних видів робіт на землі. Мають такі вироби обов'язково деякими важливими перевагами, серед яких:

  • Висока якість, що позначається на надійності та довговічності експлуатації.
  • Гідні показники ефективності практично в будь-яких умовах застосування.
  • Приємна ціна на тлі такої надійності та функціональності.

Як підібрати?

Щоб отримати максимальну кількість користі від використання культиватора, потрібно підійти до вибору відповідально. Робочі показники переважно залежить від типу мотора. Чим більші показники потужності, тим серйознішою буде витривалість. Кожна модель має свої переваги та особливості. Якщо хочеться отримати легкість та компактність, можна вибрати електричний культиватор. Підійде для здійснення догляду за квітником або невеликим городом. Відгуки про такі вироби майже завжди позитивні, якщо вони виготовлені відомими брендами. Є також акумуляторні та бензинові моделі. Останній варіант вважається найбільш потужним, а перший мобільним експлуатації.

Купити культиватори в Україні

Якщо потрібно отримати доступ до великого асортименту високоякісних культиваторів від перевірених виробників, можна сміливо звернутися до нашої компанії. Ми гарантуємо клієнтам отримання безлічі цікавих переваг, у тому числі:

  • Доступ до великого асортименту.
  • Професійним консультаціям.
  • Чудовому сервісу. Доставка та оплата здійснюється різними зручними способами.

За допомогою менеджера або самостійно можна буде вибрати якісний культиватор.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр