• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Картоплекопалка

Картопля традиційно є однією з основних сільськогосподарських культур. Це зумовлено порівняльним простим вирощуванням, відмінними поживними характеристиками. З нього можна приготувати велику кількість різноманітних страв, вживати самостійно у смаженому, вареному, тушкованому вигляді. Це, насправді, універсальний продукт, який подобається більшості. Кожен зможе приготувати його так, як буде найкраще, а вартість при цьому порівняно невисока. Саме тому багато хто займається його вирощуванням. Процес може мати велику кількість нюансів та утруднень, але за допомогою спеціальних пристроїв все можна спростити значною мірою. Картоплекопалки - це популярний сучасний інструмент, який може стати в нагоді в багатьох ситуаціях, наприклад, на фермі або в приватному господарстві. Щоб замовити високоякісне сільськогосподарське обладнання за найкращою вартістю та з гарантією якості, можна звернутися до нашої компанії.

Особливості картоплекопалок

Вони є різновидом навісного обладнання, яке може використовуватися разом з мінітракторами, мототракторами. Конструкція ретельно продумана та виконана таким чином, щоб можна було створити оптимальні умови для швидкого збирання картоплі. Багатьом, хто займався збором самостійно за допомогою лопати, зрозуміла складність та тривалість цього процесу. Щоб прибрати врожай, навіть із однієї невеликої ділянки, доведеться витратити чимало зусиль та часу. При цьому є ризики зірвати спину через специфіку цього процесу. Саме тому свого часу була створена картоплекопалка. Залежно від конкретної моделі вона дозволяє прибрати потрібну кількість картоплі максимально швидко та просто. Відрізнятися сучасні моделі можуть розмірами, конфігурацією. Залежно від цього варіюється і ціна.

Переваги

Якщо придбати якісні картоплекопалки від відомого виробника, можна розраховувати на значну кількість переваг:

  • Міцність.
  • Ефективність в експлуатації.
  • Надійність.
Можна буде за допомогою такого навісного обладнання значно прискорити процес збирання картоплі на ділянці.

Як вибрати?

Щоб придбати картоплекопалку з гарантією високої якості та надійності у використанні, важливо звернутися насамперед у перевірене місце. Це гарантує доступ до великого асортименту та консультації від професіоналів. Можна вивчити розміри, прочитати відгуки, щоб визначити, з яким обладнанням буде ефективно працювати картоплекопалка. Ми допоможемо визначитися з вибором для кожного клієнта.

Купити картоплекопалки в Україні

Придбати їх не важко, якщо звернутися до нашої компанії. Завжди пропонується чесна ціна разом із висококласним сервісом. Також можна розраховувати на такі переваги:

  • Офіційна гарантія якості.
  • Зручні варіанти оплати.
  • Швидке обслуговування.
Доставка здійснюється по регіонах країни дуже швидко після оформлення замовлення та завжди найбільш зручним для клієнта способом. Це гарантує швидкість та безпеку.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр