• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Обприскувачі

Навісні обприскувачі є популярним різновидом обладнання для застосування у сфері сільського господарства. На сучасному ринку представлено безліч моделей, що відрізняються обсягом, якістю та іншими характеристиками. Якщо цікавить приваблива ціна та гарантовано висока якість, сміливо можна звертатися до нашої компанії. Ми пропонуємо лише сертифіковані обприскувачі, надійність яких не викликає жодних сумнівів. За допомогою структурованого каталогу з детальним описом основних технічних характеристик та підказками менеджера з досвідом нескладно буде прийняти грамотне рішення у будь-якій ситуації.

Особливості обприскувачів

Використовуються вони зазвичай разом із мінітрактором або мототрактором. Спеціальна техніка значно підвищує рівень продуктивності роботи на земельних ділянках. Обприскувач є корисним пристосуванням, призначеним для внесення засобів, що забезпечують захист рослин. За рослинами завдяки ньому рівномірно розподілятимуть різноманітні засоби, які знищують бур'яни, захворювання тощо. Використання такого методу обробки дозволяє підвищити набагато врожайність, забезпечити надійний захист від багатьох негативних факторів. Нагоді такий пристрій може практично в будь-якому господарстві незалежно від розмірів. Воно використовується в садах та на полях з однаковими показниками ефективності. Головне замовити правильну модель, ціна якої поєднуватиметься з якістю та функціоналом.

Переваги

Покупка сертифікованого обприскувача від перевіреного виробника дозволяє розраховувати на бездоганну якість, надійність в експлуатації та інші сильні сторони. Серед основних причин для використання такого обладнання можна відзначити:

  • Суттєву економію часу на проведенні відповідних робіт.
  • Проникнення захисних засобів безпосередньо до масивів насаджень.
  • Рівномірне обприскування по потрібних місцях, що позначається безпосередньо на ефективності.
  • Забезпечення точного дозування захисного засобу.

Як підібрати?

Щоб вибрати надійне обладнання для обприскування, потрібно відповідально підійти до вибору. Потрібно вивчити технічні характеристики, відгуки, дізнатися вартість та ін. Важливо враховувати розміри ділянки, що оброблятиметься, та її контури. Місткість не повинна бути надто маленькою, тому що рівень обробки не буде високим. Розмір шлангу також слід враховувати. Для невеликих ділянок достатньо шланга завдовжки до десяти метрів. Врахувати треба й те, хто випустив обприскувач. Бажано віддавати перевагу перевіреним брендам.

Купити обприскувачі в Україні

Якщо когось цікавить великий асортимент сертифікованого обладнання, зручні варіанти оплати та швидка доставка, можна сміливо звертатися до нас. Компанія орієнтується насамперед на потреби клієнтів, пропонує комфортні умови для вигідної співпраці. Нескладно буде отримати професійну консультацію разом із офіційною гарантією якості та просто класним сервісом.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр