• НІЯКОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ!Оплата товару при отриманні
  • ЗНИЖКИ!Система знижок для кожного клієнта
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Ґрунтофрези

Грунтофрези є різновидом навісного обладнання, за допомогою якого можна виконувати якісні роботи на земельних ділянках різної площі. У нас можна замовити сертифіковане обладнання та отримати розширене сервісне обслуговування, гарантію якості від виробника та багато інших переваг. Використовуватися грунтофрез може для проведення первинної обробки грунту. У процесі перебирається і культивується шар землі, щоб зробити його не таким щільним. Після проведення такої підготовки можна буде засіяти різноманітні культури чи посадити овочі. Ми пропонуємо китайську та європейську продукцію, ціна якої приємно дивує, як і якість обслуговування.

Особливості грунтофрез

Якщо віддати перевагу сертифікованому навісному обладнанню такого типу, можна отримати надійного помічника для виконання важливих робіт на землі. Багато фермерів вже давно придбали таке навісне обладнання, тому що з ним обробити ділянку можна набагато швидше та якісніше. Відрізнятися сучасні фрези можуть за різними характеристиками, серед яких маса, якість, ширина обробки, кількість ножів та багато іншого. У нас можна замовити тільки справді якісні фрези, зроблені за унікальними стандартами. Ціна гармонує з якістю, а швидка доставка дозволить особисто перевірити усі позитивні якості.

Переваги

Якщо купувати сертифікований грунтофрез від відомого китайського або, наприклад, польського бренду, можна отримати кілька обов'язкових плюсів:

  • Висока якість, тому що конструкція зроблена з надійних та сертифікованих матеріалів. Міцний метал, що обробляється за допомогою надійної порошкової фарби, забезпечує довговічність та захищеність від різних зовнішніх факторів.
  • Продуктивність у роботі, простота використання.
  • Прийнятна вартість, яка робить придбання достатньо доступною для більшості бажаючих.

Як вибрати?

Щоб грунтофрез виконував свої функції максимально ефективно і якісно, ​​потрібно її уважно вибирати. Зважати треба, під який вид сільськогосподарської техніки вона купується. Від цього залежать розміри, конструкційні особливості та вартість. Бажано надавати перевагу фрезам, зробленим відомими виробниками сільськогосподарського обладнання. За допомогою кваліфікованої консультації від нашого менеджера можна буде уважно ознайомитись з технічними характеристиками, дізнатися вартість, провести порівняння різних позицій та зробити грамотний вибір.

Купити ґрунтофрезу в Україні

Якщо звернутися до перевіреної компанії, яка багато років займається продажем сільськогосподарського обладнання, у тому числі навісного, можна розраховувати на ідеальну якість обслуговування та сервісу, постійні консультації. До інших причин вибрати нас можна віднести:

  • Розрахунок за товар зручними способами.
  • Доставка швидко та грамотно.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Великий вибір цікавих моделей від відомих виробників.
У таких умовах нескладно буде знайти та придбати високоякісну фрезу для обробітку ґрунту.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн 
ОТРИМАТИ ПОВНИЙ ПРАЙС
з фотографіями та цінами!
ЧОМУ ВИГІДНО КУПИТИ МОТОТРАКТОР У НАС?

ЯКІСТЬ

Ми продаємо лише сертифіковану техніку від провідних виробників.

ГАРАНТІЯ

Надаємо послуги з сервісного супроводу та гарантійного обслуговування.

ЦІНИ

Пряме співробітництво з виробниками – жодних додаткових націнок.

ПІДТРИМКА

Безкоштовні консультації в онлайн та телефонному режимі від провідних фахівців. Наші філії знаходяться у Києві, Полтаві та Одесі.

Лідер у рейтингу

Лідер у рейтингу

«Агро-Альянс» — Лідер з продажу сільгосптехніки в Україні!

Kentavr 160
МОТОТРАКТОР Булат Т-25

Інфоцентр